Aktualności

II SESJA RADY GMINY ROPA

W DNIU 13 GRUDNIA 2018 R. O GODZ. 9.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ II SESJA RADY GMINY ROPA. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad. 2. Interpelacje i zapytania radnych. 3. Podjęcie uchwał w sprawie: 1/ wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Ropa (lub Wiceprzewodniczących) powołanie Komisji Skrutacyjnej, przyjęcie zgłoszeń kandydatów, przyj

Eksperymenty pierniczkowe w GOK Ropa

Eksperymenty pierniczkowe w GOK Ropa

W ostatnie sobotnie przedpołudnie, w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie odbyły się eksperymentalne warsztaty zdobienia pierników. zapraszamy do pełnej relacji z wydarzenia na stronę Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie.

Transmisja obrad 1 Sesji Rady Gminy Ropa

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem video z 1 Sesji Rady Gminy Ropa.

I sesja Rady Gminy Ropa

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu z dnia 4 listopada 2018 r. w sprawie zwołania I sesji Rady Gminy Ropa, w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz Wójta Gminy Ropa wybranych w wyborach przeprowadzonych w dniu 21 października 2018 r.  

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się świąt Gminny Ośrodek Kultury w Ropie serdecznie zaprasza dzieci, rodziców, seniorów i wszystkich chętnych na warsztaty bożonarodzeniowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Ropie. Szczegóły na stronie GOK Ropa

Koncert patriotyczny w Łosiu

Koncert patriotyczny w Łosiu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu patriotycznego w wykonaniu młodzieży, który odbył się w dniu 11 listopada 2018r. w Kościele Parafialnym pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Łosiu.

Wielopokoleniowe Spotkanie Biesiadne Ropa - Sękowa

Wielopokoleniowe Spotkanie Biesiadne Ropa - Sękowa

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Wielopokoleniowego Spotkania Biesiadnego, które odbyło się 17 listopada br., w zachodniej oficynie dworskiej w Ropie.  

RELACJA Z OBCHODÓW GMINNYCH 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

RELACJA Z OBCHODÓW GMINNYCH 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z Gminnych Obchodów 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, którą przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Ropie.

100 – lecie Odzyskania Niepodległości

100 – lecie Odzyskania Niepodległości

Szanowni Państwo! Świętujemy 100 – lecie Odzyskania Niepodległości. Ta wyjątkowa rocznica, która możemy wspólnie świętować niech będzie powodem do głębokiej refleksji nad bogata historia naszej Ojczyzny, a także o tym o przed nami. Niech pamięć o Wielkich Polakach i ich czynach, które doprowadziły to tak bardzo upragnionej wolności, pomoże zażegnać wszelkie spory I patrzeć z optymizmem w przyszłość. Świętujmy ten wyjątkowy dzień wspólnie we wzajemnym poszanowaniu, miłości i radości. (-) Jan Morańda

JESIENNY KONCERT ZADUSZKOWY

JESIENNY KONCERT ZADUSZKOWY

Stowarzyszenie Pogranicza z siedzibą w Ropie jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „4 Pory roku w Beskidzie”. W ramach Festiwalu w niedzielę 18 listopada o godzinie 17.00 w Cerkwi w Brunarach odbędzie się Jesienny Koncert Zaduszkowy. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa!

strony 1 2 3 4 5 6 7