Aktualności

XXVII SESJA RADY GMINY ROPA

W DNIU 29 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 9.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ XXVII SESJA RADY GMINY ROPA. PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Informacja Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym. 4. Interpelacje i zapytania radnych. 5. Rozpatrzenie sprawozdania finansowego z wykonania budżetu gminy Ropa za

NABÓR DZIECI I MŁODZIEŻY DO ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ „SŁONECZKO”

Fundacja "Szlachetne Zdrowie..." ogłasza nabór dzieci i młodzieży do Świetlicy Środowiskowej „SŁONECZKO” w Ropie. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 roku życia. Zajęcia są bezpłatne.                                            

Zakup nowości wydawniczych do biblioteki

Zakup nowości wydawniczych do biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Ropie w ramach Programu Biblioteki Narodowej - Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa: „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Priorytet 1 - otrzymała w 2017 r. dofinansowanie w wysokości  5150 zł.  

Konsultacje społeczne dotyczące inwestycji w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji

Zapraszamy Państwa do udziału w dalszym etapie konsultacji społecznych, dotyczących inwestycji w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji. Najbliższe spotkania poświęcone będą ustaleniu szczegółów projektu: Rozbudowa budynku Urzędu Gminy z dostosowaniem do nowych funkcji społecznych. Dn. 9 czerwca 2017r. o godzinie 14.00 zapraszamy Państwa na spacer konsultacyjny, kt&o

XXVI SESJA RADY GMINY ROPA

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 8 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 10.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ XXVI SESJA RADY GMINY ROPA. PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Informacja Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym. 4. Interpelacje i zapytania radnych. 5. Podjęcie uchwał w sprawie: 1/ zmiany budżetu&n

WSPÓLNE POSIEDZENIE KOMISJI RADY GMINY ROPA

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 6 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 10.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ WSPÓLNE POSIEDZENIE KOMISJI RADY GMINY ROPA.

Ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności

Ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności

Wójt Gminy Ropa informuje, że w dniach 6-8 czerwca 2017r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach ćwiczenia nadany zostanie sygnał alarmowy ( sygnał akustyczny emitowany przez syreny alarmowe) dotyczący zagrożenia z powietrza.

Wynik konkursu

Wynik konkursu

Zarządzenie nr 185/17 Wójta Gminy Ropa z dnia 26 maja 2017 w sprawie ogłoszenia wyniku konkursu ofert na realizację zadania publicznego prowadzonego przez Gminę Ropa w zakresie profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii w 2017r.

WSPÓLNE POSIEDZENIE KOMISJI RADY GMINY ROPA

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 1 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 12.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ WSPÓLNE POSIEDZENIE KOMISJI RADY GMINY ROPA.

POSIEDZENIE KOMISJI REWIZYJNEJ RADY GMINY ROPA

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 1 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 9.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ POSIEDZENIE KOMISJI REWIZYJNEJ RADY GMINY ROPA.

strony 1 2 3 4 5 6 7