Aktualności

Jesteś rolnikiem lub lokalnym producentem żywności i szukasz nabywców swoich produktów?

Jesteś rolnikiem lub lokalnym producentem żywności i szukasz nabywców swoich produktów?

Agencja Rynku Rolnego udostępnia stronę internetową www.polskasmakuje.pl i darmową aplikację Polska Smakuje, dzięki której konsumenci będą mogli znaleźć w sieci lokalnych wytwórców żywności.

WYŚCIG KOLARSKI WYSOWA: KTO NAJLEPSZYM GÓRALEM WŚRÓD AMATORÓW?

WYŚCIG KOLARSKI WYSOWA: KTO NAJLEPSZYM GÓRALEM WŚRÓD AMATORÓW?

Ciężkie rundy, strome podjazdy, zawrotne tempo na zjazdach oraz finisz pod górę. W Wysowej trzeba będzie dać z siebie wiele, by powalczyć o zwycięstwo. Ale dzięki temu sukces będzie smakował wybornie.

Ankieta turystyczna

Ankieta turystyczna

Turyści, wędrowcy! Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat wędrowania. Przekazane przez Was opinie pomogą nam w przygotowaniu nowego produktu turystycznego pn. Wędrowanie bez plecaka.

Stypendia szkolne dla uczniów na rok szkolny 2017/2018

Stypendia szkolne dla uczniów na rok szkolny 2017/2018

Informujemy o możliwości ubiegania się o stypendium szkolne. Wnioski na stypendium szkolne można odebrać w Centrum Usług Oświatowych w Ropie w godzinach 7:30- 15:00, formularz wniosku można pobrać również ze strony internetowej.

Wnioski o ustalanie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus”

Wnioski o ustalanie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ropie informuje, że od dnia 1 sierpnia 2017 r. można składać wnioski o ustalanie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus” na okres 2017/2018 trwający od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r.

XXVIII SESJA RADY GMINY ROPA

W DNIU 3 SIERPNIA 2017 R. O GODZ. 10.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ XXVIII SESJA RADY GMINY ROPA. PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Informacja Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym. 4. Interpelacje i zapytania radnych. 5. Podjęcie uchwał w sprawie: 1/ zmiany budżetu  Gminy Ropa na

Nabory wniosków w LGD „Beskid Gorlicki”

Od 17.07.2017 do 07.08.2017r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Beskid Gorlicki” prowadzić będzie nabory wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania  19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach  strategii rozwoju lokalnego  kierowanego przez  społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 20

Konkurs

Konkurs "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość"

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbog

XXVII SESJA RADY GMINY ROPA

W DNIU 29 CZERWCA 2017 R. O GODZ. 9.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ XXVII SESJA RADY GMINY ROPA. PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Informacja Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym. 4. Interpelacje i zapytania radnych. 5. Rozpatrzenie sprawozdania finansowego z wykonania budżetu gminy Ropa za

NABÓR DZIECI I MŁODZIEŻY DO ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ „SŁONECZKO”

Fundacja "Szlachetne Zdrowie..." ogłasza nabór dzieci i młodzieży do Świetlicy Środowiskowej „SŁONECZKO” w Ropie. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 roku życia. Zajęcia są bezpłatne.                                            

strony 1 2 3 4 5 6 7