Aktualności

Otwarty konkurs!

Otwarty konkurs!

Wójt Gminy Ropa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ropa w zakresie działania na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w roku 2017.

Odpady wielkogabarytowe

Odpady wielkogabarytowe

Informujemy mieszkańców gminy Ropa, iż zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Ropa odbędzie się w następujących terminach: - 8 maja 2017 roku – Ropa I i II - od godz. 7:00 - 9 maja 2017 roku - Ropa III i IV - od godz. 7:00 - 10 maja 2017 roku – Łosie i Klimkówka - od godz. 7:00

Audytorzy przeprowadzą wizje lokalne budynków

Audytorzy przeprowadzą wizje lokalne budynków

Informacja przeznaczona dla osób, które wyraziły chęć udziału w projekcie finansowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, dotyczącym dofinansowania do kotłów c.o.

UWAGA! PTASIA GRYPA

UWAGA! PTASIA GRYPA

W związku z uchyleniem Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20 grudnia 2016 r. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gorlicach informuje, że z dniem dzisiejszym wchodzi w życie nowe Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

Złóż PIT w sobotę

Złóż PIT w sobotę

Urząd Skarbowy w Gorlicach zaprasza na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia, urzędnicy będą czekać na podatników, by pomóc im wypełnić i wysłać PIT przez system e Deklaracje lub udzielić informacji o ulgach i odliczeniach. W dniu tym na Sali obsługi klienta można będzie skorzystać z bezpłatnego szkolenia w zakresie elektronicznego składania zeznań.

XXV SESJA RADY GMINY ROPA

XXV SESJA RADY GMINY ROPA

INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 7 KWIETNIA 2017 R. O GODZ. 11.00 W ŚWIETLICY URZĘDU GMINY W ROPIE, ODBĘDZIE SIĘ XXV SESJA RADY GMINY ROPA. PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Interpelacje i zapytania radnych. 4. Przedstawienie sprawozdania z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ustawo

Praca po praktykach w Niemczech

Praca po praktykach w Niemczech

Zapraszamy do udziału w ciekawym międzynarodowym projekcie – Praktyki w Niemczech, finansowanym ze środków Unii Europejskiej i realizowanym na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Dotacja na osobę w ramach projektu wynosi ponad 30 tysięcy złotych!

Ruszyła rekrutacja do V edycji międzynarodowego projektu „Gotuj po hiszpańsku”.

Ruszyła rekrutacja do V edycji międzynarodowego projektu „Gotuj po hiszpańsku”.

Uczestnikiem może być osoba w wieku 18-35 lat, z wykształceniem co najwyżej średnim, niepracująca i chcąca zdobyć doświadczenie w zawodzie kucharz ze specjalizacją kuchnia śródziemnomorska.

Apel o nie wypalanie traw

Apel o nie wypalanie traw

Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach apeluje o bezwzględne przestrzeganie zasad i przepisów przeciwpożarowych, a w szczególnosci o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania na terenach leśnych i nie wypalanie traw oraz innych pozostałości roślinnych. Szczegółowe informacje w załączniku.

Rozwijamy wolontariat seniorów w Małopolsce

Rozwijamy wolontariat seniorów w Małopolsce

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza osoby w wieku 60+ z terenu województwa małopolskiego do udziału w konkursie “Działaj z nami – seniorami!”, którego celem jest pobudzenie i rozwijanie aktywności obywatelskiej seniorów poprzez wyłonienie i pokazanie najlepszych pomysłów na akcje wolontariackie na rzecz środowiska lokalnego w oparciu o własny pomysł.

strony 1 2 3 4 5 6 7